top of page
Köpek Siyah Arka Plan.jpg

Hakkımızda

1983'te Serbest veteriner hekim olarak başlayan öykümüzle, sizinle beraber dostlarımıza daha güvenli bir ortam sunmaya devam ediyoruz.

Muğla’da 1983 yılında Serbest Veteriner Hekim olarak başlayan öykümüz 1988 yılında Türkiye’nin ilk veteriner şirketlerinden birisi olan Muğla Veterinerlik Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ne dönüşerek devam etti.

 

2008 yılında kurduğumuz Medika-Vet Hayvan Hastanesi ve bugün biri dahiliye doktoru olmak üzere beş uzman veteriner hekim, beş veteriner hekim, dört veteriner yardımcısı ve deneyimli büro elemanlarından oluşan güçlü bir kadro ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

Muğla ili genelinde kedi, köpek, kanatlı, büyükbaş, küçükbaş gibi evcil hayvanların yanı sıra arı ve yaban hayvanları için de koruyucu hekimlik, laboratuar, teşhis ve tedavi hizmetleri vermekteyiz.

 

Muğla Veterinerlik olarak bünyemizdeki hastanelerde teknolojik aletler, donanım ve cihazlarla gezici klinik hizmeti de verilmekte olup donanımlı laboratuar, ultrasonografi, endoskopi, laparoskopi, tomografi ve röntgen üniteleri ile güçlendirilmiş tanı teşhis ve gereğinde modern cihazlarla donatılmış cerrahi birimiyle güvenli tedavi yöntemlerini kullanarak can dostlarımıza hak ettikleri sağlıklı yaşamı sunmaya çalışmaktayız. 

 

Bunların yanı sıra Pet-shop mağazamızda değerli canlarımıza beslenme gereksinimleri için mama, vitamin takviyesi için premiksleri, ödül mamaları, yaşamlarının konforu için gerekli donanımları ve keyif alacakları eğlenceli oyuncakları beğeninize sunmaktayız.

 

Muğla Veterinerlik, deneyimli kadrosuyla dürüst ve çağdaş veteriner hizmetleri vermeyi ilke olarak benimsemiş, veteriner hekimliğe ve ülke hayvancılığına katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

 

Yaptıkları işi önemseyerek, her geçen gün eğitim ve yeteneklerini geliştiren, çalışmaktan büyük zevk alan, hasta bakımını her geçen gün daha mükemmel hale getirmek için çaba gösteren profesyonel ekibimiz, iş yerlerimizi toplumda daha saygın ve daha güvenilir hale getirme çabasını her geçen gün artırarak sürdürmektedir.

bottom of page