top of page
Kedi Siyah Banner.jpg

Hizmetlerimiz

Kurulduğumuz günden beri amacımız, dostlarımıza daha mutlu ve sağlıklı bir gelecek sunabilmek.

Cerrahi Operasyonlar.jpg

Kliniğimizde cerrahi operasyonlar, konusunda uzman hekimlerimiz tarafından gerektiğinde 7/24 tam donanımlı ameliyathanemizde yapılabilmektedir.

Koruyucu Hekim.jpg

Can dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürdürebilmelerinin ilk adımı düzenli bir aşı programının uygulanmasıdır.

Doğum ve Jinekoloji.jpg

Doğuma yardım, doğum kanalında yavrunun geçişini kolaylaştırmak, uterusun peristaltik hareketlerinin azaldığı durumlarda yavrunun çekilerek çıkartılması veya yavrunun kanaldan geçmesinin mümkün olmadığı durumlarda cerrahi yöntemleri (operasyon, sezaryen) tavsiye ederiz ve bu yöntemlere başvururuz.

Laboratuvar.jpg

Hastalıkların teşhisi ve tanısında laboratuarda yaptığımız tahliler büyük önem taşır.

Laboratuarlarımızda makroskobik teşhis yöntemleri, hastalık test kitleri ve laboratuar muayene yöntemleri uygulanmaktadır.

Parazit.jpg

Özellikle kedi ve köpek dostlarımızda hücrelerin kontrolsüz ve anormal bir şekilde büyüyüp çoğalması ile ortaya çıkan ve sıkca karşılaştığımız tümör olaylarının teşhisi, tanısı sonrasında ilaclar  veya operasyonla sağaltımlarının tümü hastanelerimizde başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Ultrason.jpg

Teşhis ve tanıda bir diğer önemli araç ta görüntüleme sistemleridir. Hastanemizde/Kliniğimizde ultrasonografi, röntgen, tomografi üniteleri ile görüntüleme yapılabilmektedir

Pet Sigorta.jpg

6 ay ile 10 yaş arasında olan ve aşıları tamamlanmış sevimli kedi ve köpek dostlarımızın acil durumlardaki tedavi giderlerini belirlenen limitler dâhilinde güvence altına almak için sizlere sunduğumuz bir hizmettir. 

Danismanlik.jpg

Kedi ya da köpeğinizi yurtdışına çıkarmadan önce yerine getirilmesi şart olan bazı uygulamalar hakkında bilgilendirme.

mikroçip.jpg

Mikroçip deri altına yerleştirilen, Türkiye'de ve Dünyada tanınan veri tabanına sahip kayıt sistemi destekli minik bilgi taşıyan elektronik devredir.

Diş ve Diş Eti.jpg

Sağlıklı ağız ve diş yapısını koruyabilmek, veteriner hekimleri gözetiminde kaliteli beslenme düzenli kontroller ağız ve diş bakımı sayesinde mümkündür.

bottom of page